پیرو ثبت نظری از مینا خانم، که مستند ساز هستند و سوال ایشان مبنی بر اینکه در صورت تهیه فیلم چه نکاتی برای شما، مادرخوانده ها مهم تر است که دوست دارید بر روی آن موارد و مشکلات تمرکز بیشتری شود ، تصمیم گرفتیم پستی به این مطلب اختصاص دهیم و نظر شما را نیز جویا شویم.

از شما فرزندخوانده های عزیز نیز تقاضا داریم که مسائل خود را مطرح فرمایید.

علاوه بر موارد فوق ، لازم میدونیم خوشحالیمون رو از این مطلب ابراز کنیم چون معتقدیم رسانه نقش بسیار مهمی در بهبود فرهنگ جامعه در خصوص فرزندپذیری و نحوه برخورد با ما و فرزندانمان دارد و از اینکه بتوانیم مشکلات خود را مستقیم با دست اندرکاران  مطرح نماییم تا از تهیه فیلمهای با کیفیت پایین و بدون مطالعه جلوگیری کنند ، خرسند هستیم و خواهش میکنیم صرفا جهت جذب بیننده، افراد رو بی ارزش نکنید و ترحم نخرید.

لطفا چند بار پا به پای چند مادر خوانده مراحل اداری رو طی کنید تا متوجه بشین ما جنس نمیخریم. اما در عین حال ما فرد خیری هم نیستیم. ما فقط دوست داریم مادر باشیم. یک مادر عادی. ما عاشق بچه هامون هستیم.

مادری الزاما یک حس غریزی نیست که صرفا  با تولد بچه رخ بده.اگر انسان باشید ،حس عشق ورزی و محبت ، را طبیعتا دارید.

فقط کافیه زن باشی و پر از احساس محبت و شور زندگی و اراده کنی که یک انسان دیگه رو لبریز از عشق کنی.

مینا جان ، خیلی خوشحالیم که با تحقیق این کارو انجام میدید و از اینکه مثل دیگران بر اساس تخیل عمل نمیکنید  از شما بی نهایت متشکریم و از هر کمکی که از دستمون بر بیاد ، دریغ نمیکنیم.

با آرزوی موفقیت برای شما و درخواست همکاری ازخواننده های وبلاگ