دوشنبه، ۵ اسفند ۱۳٩٢  - ۱:۴۶ ‎ق.ظ

فرشته ی ما زمینی شده و شاید دیگه نتونم تند تند سر بزنم . فقط اینقدر بگم که کارم خیلی سخت شده چون فرشته ام به جای یکی دوتاست . و حتی برای کارهای ساده  هم فرصت ندارم . سنشون از شیرخوارگی گذشته ولی ماجرای پوشک و ... هنوز ادامه داره . به قول روان شناسمون اینطور بچه ها " کودکان سخت " اند و من بعد 9 - 10 روز در حالی که هفته ی گذشته سرم خیلی شلوغ بود مریضی سختی هم گرفتم و یه جورایی دارم قاطی می کنم . فرشته ها اینقدر بهمون  وابسته اند  که تو مهمونیشون برای کسی باور کردنی نبود که تازه واردن . از اونجایی که نو پا هستن باید یکسره دنبالشون بدوم  و فرصتی برای اموزش و تربیت باقی نمی مونه ولی تونستم یکی دو تا عبارت و شعر یادشون بدم .

نویسنده: شمیم (http://farzandkhandeh0.persianblog.ir/)

خبر خوش مادر شدن دوست عزیزمون شمیم در این روز عزیز... روزی که منسوب به زن و زمینه در ایران... و روز عشقه... چنان ما رو لبریز از خوشحالی کرد که دیدم بهتره یک تاپیک جدا برای این خبر بی نظیر و متفاوت البته! بزنیم تا همه تون بتونید در اینجا لطف و محبتتون رو به این تازه مادر عزیز ابراز کنید.

 

فعلا اینو داشته باشید تا بعدا یکم که خودش به اوضاع جدید بیشتر خو گرفت و وقت بیشتری پیدا کرد بیاد و کامل ماجرا رو برای همه مون تعریف کنه که مشتاقیم....

 

خدایا شکرت

امسال خانواده شمیم عزیز هفت سینی چهار نفره دارند....

به امید خبرهای خوب آینده و پدر و مادر شدن همه همراهان منتظرمون