خب بازم من اومدم دلم نیومد که ننویسم. این روزا بهانه نوشتن زیاده....

اولا که روز مادر و روز زن به همه تون مبارک قلبقلبقلب

به مادرای گذشته. به مادرای جدید... به مادران آینده و به خانومای آقایونی که بهمون سر میزنن در وبلاگ

 

دوم اینکه در ادامه پستهای قبل، تبریک ویژه داریم به مامان یاسین عزیز، مامان سوین عزیز و حنانه عزیز که اونا هم روز مادر امسال سه نفره شدند.

امیدوارم کسی از قلم نیفتاده باشه نیشخند

براتون آرزوی بهترینها رو داریم. لحظه لحظه آرامش و شادی و تندرستی در کنار عزیزانتون....

انشالله همه اونهایی که آرزوی مادر و پدر شدن رو در دل می پرورونند به زودی چراغ خونه شون به وجود فرشته ای از آسمون نورانی تر بشه.

آمــــــــــــین 

 

سوم اینکه بازم در ادامه ی پست قبل در راستای درخواست کمک به بچه های خانه بامبوک در محله عودلاجان تهران برای اینکه خونه ی امیدشون از هم نپاشه باید خبر خوشی بدم که تا روز جمعه در عرض چند روز حدود 11 و نیم میلیون تومان یعنی بیش از نصف مبلغ لازم برای رهن محل مورد نظر به کمک دوستان و خیرین عزیز جمع آوری شده. از همینجا دست همه ی کسانیکه در این کار خیر بزرگ سهیم شدند را می فشارم (از طرف اونایی که ندیده عاشق مرامشون شدم) و امیدوارم که همونجور که نمی ذارن چراغ آرزوهای عزیزان نیازمند خاموش شه، خداوند بزرگم نذاره که چراغ آرزوهاشون کم سو بشه.

آمـــــــــین

 

در آخر هم از همینجا می خوام از این تریبون "سو"استغاده کنم و ازتون خواهش کنم با دلهای پاکتون برای همه بیماران، خصوصا مریضای این جمع و دو تا از مادربزرگای این جمع که چند سالیه با بیماری دست و پنجه نرم میکنند، دعا کنید شفای کامل پیدا کنند. 

آمــــــــین