درخواست همکاری با یک خواننده وبلاگ: مستند ساز

پیرو ثبت نظری از مینا خانم، که مستند ساز هستند و سوال ایشان مبنی بر اینکه در صورت تهیه فیلم چه نکاتی برای شما، مادرخوانده ها مهم تر است که دوست دارید بر روی آن موارد و مشکلات تمرکز بیشتری شود ، تصمیم گرفتیم پستی به این مطلب اختصاص دهیم و نظر شما را نیز جویا شویم.

از شما فرزندخوانده های عزیز نیز تقاضا داریم که مسائل خود را مطرح فرمایید.

علاوه بر موارد فوق ، لازم میدونیم خوشحالیمون رو از این مطلب ابراز کنیم چون معتقدیم رسانه نقش بسیار مهمی در بهبود فرهنگ جامعه در خصوص فرزندپذیری و نحوه برخورد با ما و فرزندانمان دارد و از اینکه بتوانیم مشکلات خود را مستقیم با دست اندرکاران  مطرح نماییم تا از تهیه فیلمهای با کیفیت پایین و بدون مطالعه جلوگیری کنند ، خرسند هستیم و خواهش میکنیم صرفا جهت جذب بیننده، افراد رو بی ارزش نکنید و ترحم نخرید.

لطفا چند بار پا به پای چند مادر خوانده مراحل اداری رو طی کنید تا متوجه بشین ما جنس نمیخریم. اما در عین حال ما فرد خیری هم نیستیم. ما فقط دوست داریم مادر باشیم. یک مادر عادی. ما عاشق بچه هامون هستیم.

مادری الزاما یک حس غریزی نیست که صرفا  با تولد بچه رخ بده.اگر انسان باشید ،حس عشق ورزی و محبت ، را طبیعتا دارید.

فقط کافیه زن باشی و پر از احساس محبت و شور زندگی و اراده کنی که یک انسان دیگه رو لبریز از عشق کنی.

مینا جان ، خیلی خوشحالیم که با تحقیق این کارو انجام میدید و از اینکه مثل دیگران بر اساس تخیل عمل نمیکنید  از شما بی نهایت متشکریم و از هر کمکی که از دستمون بر بیاد ، دریغ نمیکنیم.

با آرزوی موفقیت برای شما و درخواست همکاری ازخواننده های وبلاگ

/ 9 نظر / 201 بازدید
ازاده، مامان باده

ويونا جان و خانم مينا عزيز ممنون از زحمتي كه مى كشيد، من و همسرم اماده هستيم تا در كنارتان باشيم، منتظر پيامتان هستم .

ركسانا

من به عنوان يك فرزند خوانده هر كمكي از دستم بر بياد در خدمتتونم و اميدوارم اين مستند مثل ديگر برنامه هاي صدا و سيما ج ا ايران بي محتوا نباشه.

ناديا

سلام من تازه در ابتداي راه هستم. در حال طي آخرين مراحل اداري هستم. با وجودي که هنوز به معناي واقعي وارد گود نشدم ولي از اين پيشنهاد استقبال ميکنم و هر کمکي از دستم بر بياد انجام ميدم. بعد از حضور فرشته ام در خانه هم ميام و نظراتم رو مينويسم.

سیما

منم مثل نادیا جان اول راهم و با کمال میل حاضر به همکاری می باشم

احمد

سلام علاوه بر طی کردن مراحل اداری با مادران حتما با اونا به مراکزی مث رویان و غیره هم برید .

احمد

این مستند باید چند بخش باشه:1/از زمان ازدواج تا مراجعه به دکتر و بالاخره قطع امید.2/اقدام به فرزند پذیری تا زمان اومدن بچه به خونه.3/از زمان اومدن بچه تا بزرگ شدن اون و گفتن حقیقت4/شرایط مادران و فرزند خوانده بعد از عنوان کردن حقیقت .(پدرهم که هیچ)!!![متفکر]

احمد

سلام شما لطف دارید .از صمیم قلب وبی تعارف میگم تو این قضیه نقش مادر کاملا ویژه و بر جسته هستش .وخانم مینا دراین مستند حتما باید فداکاری مادران و گذشت اونا رو بخاطر حفظ زندگی به تصویر بکشه .چرا که عموما در چنین مواقعی اگه مشکل از خانوما باشه مردا یه ساز دیگه میزنن!و نتیجه میگیریم اگه این فداکاری ولطف مادران گرامی نبود تمامی فرشته های عزیز توی بهزیستی بودن و ...

....

من مادر یه فرشته اسمونی هستم بزرگترین مشکل من بعد از اومدن پسرم فرهنگ جامعه ام هست برخوردهای اشتباه وغم انگیز بعضیها.... توقع از ماها بالا میره از طرف دولت وملت زیر ذره بین هستیم ... هستن کسانی که به عنوان پدر یا مادربه رسمیت نمیشناسنت ...هرکاری هم بکنم چون ژنهای بچه ام با من وپدرش یکی نیست ما فقط یه سرپرستیم همین... ادمای بی فرهنگی که از موضوع خبر دارن یا ترحم میکنن یا زخم زبون میزنن ... اینکه همیشه ترس از این دارم کسی به رخش نکشه تحقیرش نکنه .. مجبوریم دروغ بگیم... مخفی کاری کنیم... محل زندگیمون را عوض کنیم... با خیلیها قطع رابطه کنیم.... والبته که نکات مثبت زیادی هم هست که به ما انرژی داده این مشکلات را به جون بخریم..

فرزانه

سلام ممنون از کار بسیار خوبی که مینا جون قراره انجام بدن لطفا از دل مادر و پدر خیلی احساسی فیلم بساز از اشک های لحظه اولین دیدار از ذوق و شوق زیاد پدر و مادر شدن برای همیشه و البته از سختی هاش بدون سانسور تاکید میکنم بدون سانسور بگو مرسی